Hakkımızda

 

    2001 senesinde temellerimizi atılıp 2006 senesinde kendi yerimizde, Yalçın Kaşe olarak hizmet vermeye başladık. 2019 yılında firma şeklimizi ve ünvanımızı "Damga Sepeti İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi" olarak yenileyerek kurumsallaşmaya başladık. 15 seneden uzun bir süredir Kaşe ile Reklam sektöründe deneyim ve teknolojiyi birleştirmeye devam ediyoruz.

    Polimerle ve lazerle kaşe yapımı gibi teknolojileri ilk kullanan şirketlerden biri olup müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak adına sürekli kendimizi yenilemeyi sürdürüyoruz. damgasepeti.com girişimi ile Türkiye’nin dört bir yanına kaşe ve damga hizmeti sağlıyoruz.

    Özel lazer makinemiz ile kusursuz baskı kalitesini taahhüt ediyoruz. Kitap kaşelerinden öğretmen kaşelerine, özel tasarım damgalardan ofis kaşeleri ve kişiye özel isimli bardak baskılarına kadar birçok ürünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

    Yaptığımız işlerde dürüst olmak birinci önceliğimiz. Ürünlerimizin kaliteli, ekonomik ve çevre dostu olasına ayrıca önem veriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı