Garanti ve İade Koşulları

 

Mağazamız müşterileri, teslimat sırasında fark edilen yanlış ürünü teslim almayıp Müşteri Hizmetleri adresine bildirmek suretiyle görevliye geri iade edebilirler. Böyle bir durumda, yeni teslimatın tarih ve saatini, görevliye bildirebilirler. Bildirmemesi durumunda müşteriye e-mail ya da telefon ile ulaşılarak ulaşılacak ve bu bilgiler alınacaktır. Teslimattan sonra fark edilen hataları, 15 gün içinde e-posta ve ya telefon ile bildirdiği takdirde ürünler kısa süre içinde geri alınacak, ya da eksik olan parça müşteriye ulaştırılacaktır.

Bunun dışındaki durumlarda ürünler garanti kapsamı dâhilinde incelenecektir.

İmalatını yaptığımız evcil hayvan künyelerin garanti koşulları aşağıdadır.

Garanti kapsamındaki koşullar;

Künyelerin iki tarafının birbirinden ayrılması,
Sonradan olulşacak çizilmeler hariç, yazılarının okunamayacak kadar silinmesi,

Garanti kapsamına girmeyen koşullar;

Evcil hayvanınızın künyeyi ısırarak veya benzeri şekilde kırması,
Evcil hayvanınızın dişiyle, patisiyle veya benzeri şekilde çizmesi,
Künyenin yanına taktığınız aksesuar veya benzeri nesnelerin (tasma halkaları dahil) künyeyi çizmesi
 

Mağazamızda bulunan ürünler üretici firmaların garantisi altındadır.

Ürünü müşteri hizmetlerimizden onay aldıktan sonra geri iade edebilirsiniz.

Sitemizden satın aldığınız ürün ile ilgili bir sorununuz olduğunda teslimat tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için aşağıdaki şartlara uygun olması gerekmektedir.

Genel İade Şartları

1. İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

2. Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Buradaki iade kabul ölçütü, ürünün başka bir müşteriye satılabilirlik özelliğini kaybedip kaybetmemesidir
3. İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının her 2 nüshası (size ulaşan bütün nüshaları) ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz.

4. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler için kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

İade İşlemleri

İade için gönderilen ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda iade işlemleri başlatılır. 

İadenizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi maili sistemimizdeki mail adresinize gönderilmektedir. İadeniz onaylanmadığı takdirde ürününüz size tekrar gönderilecektir. Onay durumunda isteğinize göre paranızı bakiyenizden düşebilir ya da size başka bir ürün almak için ödemenizle aynı değeri hesabınıza ekleyebiliriz. Ücretin iadesini talep ederseniz, en kısa zamanda bu talebiniz gerçekleştirilecektir. Ancak bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan iade edilen ücretin hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda bankanızın müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin Stok Durumları

Siparişlerinizi onaylamadan önce satın almak istediğiniz ürünün stok durumunu kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Stokta olmayan ürünler için ürün sayfasında ürün sayfasında alt kısımda ''Stoklarda mevcut değildir'' uyarısı bulunmaktadır. Mağazamız stok ile ilgili müşterilerimiz bir sorun yaşamaması için ürünlerin stok durumlarını kısa aralıklarla güncellemeye çalışmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı